Bezpieczny pobyt. Procedury bezpieczeństwa w związku z COVID – 19

Drodzy Państwo, Szanowni Goście, W trosce o Was i naszych pracowników oraz w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ograniczania rozprzestrzeniania się wirusa Covid – 19, wprowadziliśmy na terenie naszego obiektu specjalne zasady. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi oraz o przestrzeganie wszystkich panujących reguł. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i ograniczenia i prosimy o wyrozumiałość. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz personel pozostaje do Państwa dyspozycji.

RECEPCJA

W związku z zagrożeniem recepcja jest czynna w ograniczonym zakresie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 602138251.

SPRZĄTANIE

Pokój i łazienka zostały odpowiednio zdezynfekowane przed Państwa zameldowaniem przy użyciu profesjonalnych środków. Pościel i ręczniki prane są w temp. min 60º C z dodatkiem detergentu. W związku z zagrożeniem wirusem COVID – 19 usługa sprzątania pokoi podczas pobytu została zawieszona. Wymiana ręczników oraz uzupełnienie zapasu papieru toaletowego odbywa się w recepcji.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS ŚNIADANIA

Śniadania wydawane są w godzinach 8 – 10. W związku z zagrożeniem nie serwujemy śniadania w formie bufetu i wyłączyliśmy z użycia dozowniki do samodzielnego nalewania napojów. Śniadanie serwowane jest bezpośrednio do stolika. Na stolikach nie ma nakrycia, ani dodatków, blaty są dezynfekowane po każdym gościu, a między stolikami zachowany jest dystans co najmniej 2 metrów. Osoba serwująca śniadanie nosi maseczki lub przyłbice i każdorazowo dezynfekuje ręce po wykonanej usłudze.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W STREFIE RELAKSU (BASEN, SAUNA)

Basen i sauna są czynne od 8:00 – 22:00. Ze strefy relaksu mogą równocześnie korzystać tylko osoby na co dzień mieszkające razem. W związku z tym prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci skorzystania z basenu lub/i sauny w recepcji. W związku z zagrożeniem całkowicie wyłączylismy z użycia pokój do medytacji i relaksu.